Szanowni Członkowie i Sympatycy Izby,

 

15 grudnia 2021 roku, w trakcie świątecznego spotkania przedstawicieli Rady Beskidzkiej Izby Gospodarczej, oficjalnie została otwarta nowa siedziba Izby, zlokalizowana przy ul. Wzgórze 1, w Bielsku-Białej.

Nowa siedziba Izby mieszcząca się w bezpośrednim sąsiedztwie rynku miejskiego oraz Zamku Książąt Sułkowskich, przy ul. Wzgórze 1 w Bielsku-Białej, została uroczyście otwarta przez Prezesa Izby Janusza Targosza, któremu towarzyszyli przedstawiciele Rady Izby. Przy tej okazji należy wspomnieć iż adaptacja nowego lokalu dla potrzeb biura Izby, została wsparta przez członków Izby, którzy zdecydowali się wykupić okolicznościowe cegiełki: złote, srebrne i brązowe.

 

Poza otwarciem nowej siedziby Izby, uczestnicy świątecznego spotkania przedstawicieli Rady Izby, odwiedzili również Zamek Książąt Sułkowskich, w którym zapoznali się z planami Izby na kolejny rok oraz zwiedzili wystawę prezentowaną przez muzeum.

 

Nowy lokal Izby to nie koniec ważnych zmian, które miały miejsce w tym roku. Również w grudniu zmianie uległa nazwa Izby, która z Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej przekształciła się w Beskidzką Izbę Gospodarczą. Już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprezentować Państwu nowe logo naszego samorządu gospodarczego!

 

Tymczasem zapraszam do nowej siedziby.

 

Pozdrawiam

 

Anna Bednarska

Dyrektor Biura Izby

 

Beskidzka Izba Gospodarcza

(dawniej: Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej)

ul. Wzgórze 1, 43-300 Bielsko-Biała

tel.: 33 810-33-76, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; www.cci.pl