Członek Izby - Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. w Bielsku-Białej wspólnie z firmą SoniqAnalytics organizuje cykl warsztatów z zakresu rozwoju kompetencji cyfrowych i budowania potencjału technologii Przemysłu 4.0.

W ramach cyklu warsztatów planowane są również dwudniowe warsztaty dla przedsiębiorców – dzień technologiczny i dzień biznesowy. Podczas pierwszego dnia będzie możliwość zapoznania się z poszczególnymi technologiami przemysłu 4.0 takimi jak Internet rzeczy, druk 3D, czy wirtualna i rozszerzona rzeczywistość. W drugim dniu natomiast uczestnicy poznają nowoczesne systemy do zarządzania przedsiębiorstwem takie jak ERP czy MES, a także nowe modele biznesowe i marketing 4.0.

Na poszczególne dni warsztatowe możecie Państwo oddelegować różne osoby z Państwa firm (np. w dzień pierwszy inżynierów bądź osoby zajmujące się procesem produkcyjnym, natomiast w drugi menadżerów, dział HR czy pracowników odpowiedzialnych za komunikację w firmie).

 

Udział w warsztatach jest bezpłatny!!!

 

Warsztaty odbywać się będą w laboratorium druku 3D FabLab Bielsko-Biała, ul. Cieszyńska 365, bud. B. w dn. 23 i 24 września br. w godz. 9.00 – 16.00 (w trakcie warsztatów zapewnione zostaną posiłki dla uczestników).

 

Zapisów na wydarzenie można dokonywać poprzez poniższy link

https://soniqanalytics.pl/konferencje/

lub poprzez kontakt z Patrycją Węgrzyn, specjalistą ds. projektów międzynarodowych w ARR S.A. – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 504 410 806.

 

Warsztaty realizowane są w ramach projektu 4 STEPS