Uprzejmie informujemy, że Zakład Ubezpieczeń Społecznych objął patronatem projekt „praca60plus”, który jest realizowany przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych (IPISS) oraz Białostocką Fundację Kształcenia Kadr (BFKK). Tym samym zapraszamy Państwa do aktywnego udziału w niniejszym projekcie.

Celem projektu jest wsparcie pracodawców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MMŚP) w utrzymaniu zatrudnienia pracowników osiągających wiek emerytalny.

Aby wziąć udział w projekcie Państwa przedsiębiorstwo musi należeć do sektora MMŚP, a w firmie musi być zatrudniona osoba w wieku przedemerytalnym lub emerytalnym, czyli 60 lat dla kobiet i 65 lat dla mężczyzn.

Zgłoszenia można przesyłać na skrzynkę mailową Instytutu Pracy i Spraw Socjalnych, tj. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. O przyjęciu do projektu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane będą w nieprzekraczalnym terminie do 6 września 2021 r. Wraz ze zgłoszeniem należy przesłać także zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udziału w projekcie 60 plus. (w załączeniu)

 

Szczegóły dotyczące zgłoszenia i projektu „praca60plus” znajdują się w załączonej informacji oraz fiszce projektowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Informacja udostępniona z upoważnienia Dyrektora Oddziału Pana Marka Magiery

Przez Pana Marcina Tomeckiego Zastępcę Dyrektora Oddziału ds. dochodów