Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej udostępnia informację opracowaną przez Kancelarię MSDS Legal Szczotka Szczygieł Sp. k.

 

Informujemy, iż zgodnie z zapowiedziami przekazanymi na konferencji prasowej Premiera, od 12 lutego do 26 lutego br. nastąpi poluzowanie niektórych obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się COVID-19, poprzez ponowne otwarcie:

  1. hoteli (50% dostępnych pokoi, restauracje hotelowe nadal pozostaną zamknięte),
  2. kin, teatrów, oper i filharmonii (maksymalnie 50% miejsc siedzących),
  3. basenów (aquaparki nadal będą nieczynne),
  4. stoków narciarskich,
  5. boisk zewnętrznych, kortów – wznowiony zostanie amatorski sport na świeżym powietrzu.

Poluzowanie obostrzeń nie obejmie restauracji – tak jak dotychczas będą mogły wydawać posiłki jedynie na wynos i w dowozie.

Podkreślamy, iż niniejsza informacja powstała wyłącznie w oparciu o informacje prasowe. Tym samym zastrzegamy, iż na wiążące regulacje należy zaczekać do momentu pojawienia się stosownej podstawy prawnej (rozporządzenia) – o czym również będziemy Państwa informować.

https://www.gov.pl/web/koronawirus/nowe-zasady-od-12-lutego

  

UWAGA | W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z obecną sytuacją, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.