Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w imieniu Prezesa Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Gliwicach Pana Wiktora Pawlika oraz Przewodniczącego Rady Izby dr hab. inż. Adama Zielińskiego, ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnym webinarium pt.: "Nowa perspektywa unijna: co po Covidzie? Jakie szanse i zagrożenia dla przedsiębiorców?", które odbędzie się 02 lutego 2021 roku (wtorek), w godzinach 13:00 - 14:30, poprzez platformę Microsoft Teams.

Webinarium poprowadzi prof. dr hab. Jerzy Buzek - Poseł do Parlamentu Europejskiego, Przewodniczący Komisji Przemysłu, Badań Naukowych i Energii Parlamentu Europejskiego, b. Prezes Rady Ministrów, b. Przewodniczący Parlamentu Europejskiego. Wybitny polityk, profesor nauk technicznych, poseł na Sejm III kadencji, a w latach 1997-2001 Prezes Rady Ministrów. Od 2004 roku poseł do Parlamentu Europejskiego VI, VII i VIII kadencji. W latach 2009–2012 sprawował funkcję Przewodniczącego Parlamentu Europejskiego. Kawaler Orderu Orła Białego.

 

Osoby zainteresowane udziałem w webinarium prosimy o potwierdzanie obecności do dnia 01 lutego br., mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem tel. (32) 231-99-79.

Bezpośrednia rejestracja na webinar możliwa będzie w dniu 02 lutego br., od godziny 12:45.

 

Serdecznie zapraszamy!