Należysz do sektora MSP? Planujesz inwestycje w nowe technologie, które zwiększą konkurencyjność Twojej firmy i sprawią że Twoja produkcja będzie bardziej "eko"? Chciałbyś osiągnąć niezależność energetyczną w swojej firmie ale nie wiesz jak to zrobić?  A może w czasach w których praca zdalna i wirtualna rzeczywistość nabierają nowego znaczenia chciałbyś dowiedzieć się jak zadbać o bezpieczeństwo danych swojej firmy i pracowników w sieci?

Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań jest twierdząca to znaczy, że nie możesz przegapić Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku”, który odbędzie się już 22 października br. (czwartek), w formule zdalnej. Startujemy punktualnie 08:55!

  

Dlaczego warto zgłosić swój udział w E-Kongresie?

Zmieniamy formułę kongresu ale zostawiamy to co w nim najważniejsze - wysoki poziom wiedzy merytorycznej serwowanej w trakcie licznych sesji wykładowych oraz paneli dyskusyjnych, przez zaproszonych do wirtualnego studia kongresu prelegentów! E-Kongres "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku" to w pełni kompleksowe wydarzenie wykorzystujące wirtualne kanały komunikacji, dedykowane do szerokiego grona odbiorców. W trakcie tegorocznej edycji kongresu czekają na Ciebie m.in.:

 

 • 3 bloki tematyczne: zielona energia, cyberbezpieczeństwo, współpraca międzypokoleniowa,
 • 7 sesji wykładowych,
 • 3 panele dyskusyjne,
 • prezentacje multimedialne,
 • wirtualne zwiedzanie elektrowni szczytowo-pompowej Żar.

 

A to nie wszystko! W trakcie wirtualnych sesji wykładowych dowiesz się m.in.:

 

 • jak miasto Bielsko-Biała wpisuje się w ideę "smart city"?
 • jak osiągnąć niezależność energetyczną w Twojej firmie?
 • jakie są korzyści i perspektywy rozwoju fotowoltaiki?
 • ekologia w produkcji i ekologia produktu czyli dlaczego Twoja firma powinna być bardziej "eko"?
 • jak zadbać o bezpieczeństwo danych swojej firmy w sieci?
 • jakie wyzwania czekają firmy rodzinne w czasach pandemii?

  

Czekamy na Ciebie!

Tegoroczna edycja E-Kongresu "Sąsiedzi Sąsiadom - Innowacyjne Podbeskidzie - Wyzwania XXI wieku", w związku z panującą obecnie w Polsce pandemią koronawirusa, odbędzie się wyłącznie ONLINE! Wzorem lat ubiegłych również i w tym roku udział w E-Kongresie jest bezpłatny! Wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja! Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, bezpośrednio przed kongresem otrzymasz od nas link aktywacyjny dzięki któremu będziesz mógł uczestniczyć w wydarzeniu.

  

A zatem nie zwlekaj! Zarejestruj się bezpłatnie i poznaj wyzwania XXI wieku w zarządzaniu Twoją firmą!

https://app.evenea.pl/event/sasiedzisasiadom/

 

 

Pamiętaj iż szczegółowe informacje na temat e-kongresu „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie – Wyzwania XXI wieku”,

w tym aktualny program kongresu, formularz zgłoszeniowy oraz sylwetki prelegentów i tematy wystąpień, znajdziesz na stronie:

www.cci.pl

  

Na E-Kongres „Sąsiedzi Sąsiadom – Innowacyjne Podbeskidzie – Wyzwania XXI wieku” zapraszają: