W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej, zapraszamy do wzięcia udziału w webinarium pt. „Białoruś – Polska: współpraca w czasie globalnych wyzwań”. Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia 2020 r. o godz. 10:00 na platformie ZOOM.

W spotkaniu wezmą udział m.in. Prezes Krajowej Izby Gospodarczej oraz Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej, przedstawiciele korpusu dyplomatycznego Polski i Białorusi, Zagranicznego Biura Handlowego w Mińsku, Białoruskiej Izby Handlowo-Przemysłowej, a także reprezentanci polskich i białoruskich firm. Wydarzenie poświęcone będzie omówieniu bieżącej współpracy gospodarczej pomiędzy krajami, a także nakreśleniu perspektyw dla dalszego jej rozwoju w okresie po pandemii.

 

Spotkanie prowadzone będzie w dwóch językach: polskim i rosyjskim z tłumaczeniem symultanicznym.

 

Zapraszamy do rejestracji pod adresem:

 

REJESTRACJA ONLINE

 

Do uczestników, którzy potwierdzą zainteresowanie i zarejestrują się, przesłany zostanie bezpośrednio przed wydarzeniem link do udziału w webinarium za pośrednictwem platformy ZOOM.

 

Ze względu na charakter wydarzenia nie będzie możliwości zadawania pytań podczas webinarium. W związku z tym zapraszamy do zadawania ich już teraz w odpowiednim polu formularza rejestracyjnego. Pytania zostaną odczytane podczas wydarzenia, a następnie w jego trakcie prelegenci udzielą odpowiedzi.

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia.

 

Osoba do kontaktu:

Piotr Lipiec | Пётр Липец

Krajowa Izba Gospodarcza | Polish Chamber of Commerce | Польская хозяйственная палата

Biuro Współpracy z Zagranicą | Foreign Relations Department | Отдел международного сотрудничества

Tel: +48 22 630 96 06                                    

Fax: +48 22 630 95 59                                    

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.