Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza zainteresowane firmy z Polski do udziału w spotkaniu online z nowo mianowanym ambasadorem RP w Iraku, Marcinem Kubiakiem, które odbędzie się 22 lipca w godzinach 10.00-12.00.

Rejestracja online

Wydarzenie jest organizowane w ramach programu KIG rozszerzania kontaktów biznesowych z partnerami irackimi, w tym stowarzyszonymi w izbach handlowych Bagdadu, Irbilu, Sulajmaniji i Basry. W kolejnych miesiącach program ten będzie kontynuowany również w formie misji handlowych online oraz indywidualnych internetowych spotkań bezpośrednich organizowanych w formule business to business.

Amb. Kubiak zaprezentuje informację o istotnych z punktu widzenia polskich przedsiębiorców uwarunkowaniach rynku irackiego, a uczestniczący przedstawiciele firm będą mogli przedstawić własne uwagi i sugestie dotyczące współpracy biznesowej oraz oczekiwania co do ich wsparcia ze strony Ambasady RP w Bagdadzie i Konsulatu Generalnego RP w Irbilu, jak również Krajowej Izby Gospodarczej. Ze strony KIG w spotkaniu udział weźmie dyrektor Biura Współpracy z Zagranicą, Jerzy Drożdż, oraz doradca dyplomatyczny i b. ambasador w Bagdadzie, Krzysztof Płomiński.

 

Kontakt:

Bartłomiej Nersewicz

Biuro Współpracy z Zagranicą 

Tel. +48 22 630 96 86

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.kig.pl