Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, w nawiązaniu do informacji otrzymanej od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, zaprasza Państwa do udziału w bezpłatnym webinarze pt. "Nauka dla biznesu - projekty aplikacyjne - spotkanie informacyjne na temat 7 konkursu na projekty aplikacyjne", organizowanego przez NCBiR wraz z klastrem MedSilesia, w dniu 26 czerwca br. (piątek), o godzinie 11:00.

NCBR: Startuje 7. konkurs na projekty aplikacyjne

Środowiska nauki i biznesu ponownie połączą siły, aby ubiegać się o granty w siódmym już konkursie „Projekty aplikacyjne”. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, agencja wykonawcza ministra nauki i szkolnictwa wyższego, przeznaczy 100 mln zł na dofinansowanie projektów realizowanych przez konsorcja naukowo-przemysłowe. Głównym celem konkursu jest znaczące zwiększenie skali wykorzystania nowych rozwiązań technologicznych, niezbędnych dla rozwoju rodzimych przedsiębiorstw oraz poprawy ich pozycji konkurencyjnej. „Projekty aplikacyjne” są realizowane dzięki środkom z Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój z Funduszy Europejskich.

 

Już w ten piątek 26.06 webinarium z NCBR poświęcone konkursowi, ale też uzupełnione o prezentacje wybranych Partnerów Klastra MedSilesia z sektora B+R/uczelni.

Warto posłuchać o doświadczeniach, warto zapytać o możliwości współpracy – RAZEM DLA INNOWACYJNEJ MEDYCYNY!

Zapraszamy, udział bezpłatny, ilość miejsc ograniczona.

 NAUKA DLA BIZNESU - AGENDA

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/LsvPySHkTGmFW1JS6

 

Serdecznie zachęcamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!