Szanowni Państwo,

Już 25 czerwca o godz. 10:30, odbędzie się bezpłatny webinar „Zwrot środków pieniężnych z urzędu skarbowego. Ulga B+R i IP Box dla przedsiębiorców”. Szczegółowe informacje, agendę webinaru wraz z sylwetkami prelegentów i linkiem do rejestracji znajdują się tutaj: https://arenaadvisory.com/webinar-zwrot-srodkow-pienieznych-z-urzedu-skarbowego-ulga-br-i-ip-box-dla-przedsiebiorcow-w-praktyce/

Wydaje mi się, że wydarzenie może okazać się interesujące dla członków Regionalnej Izby Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej. Jeżeli w przedsiębiorstwie powstają nowe lub na bieżąco ulepszane są produkty czy usługi lub tworzone są ich prototypy, warto sprawdzić, czy nie jest to powód wystarczający do skorzystania z preferencji podatkowych. Taką możliwość zapewnia ulga Badawczo-Rozwojowa (ulga B+R). Problematyka ulgi IP Box natomiast, zawsze budzi sporo wątpliwości, a ostatnie doniesienia prasowe powodują dodatkowe zamieszanie. Kryterium innowacyjności wytworzonego IP (własności intelektualnej) nie jest jedynym czynnikiem, który powoduje, że można skorzystać z obniżonej do 5% stawki podatku dochodowego. Kto, kiedy i jak może korzystać z ulg podatkowych?

 

O tych zagadnieniach mówić będą licencjonowani doradcy podatkowi, a sam webinar będzie przede wszystkim nastawiony na konkretne przykłady i case-study. Zachecamy i zapraszamy do włączenia się w promocję wydarzenia – czy to poprzez umieszczenie wydarzenia w kalendarium, mailing, zaproszenie na stronie czy wpis na social mediach. Będziemy zobowiązani za wsparcie, ale wierzę, że dostarczymy Państwa odbiorcom wartościowych informacji.

 

W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.

Z poważaniem,

Piotr Tarnowski

Business Development Specialist

 

Arena Tax sp. z o.o.

Spółka doradztwa podatkowego / Tax advisory company

ul. Bukowińska 22B
02-703 Warszawa, Poland

 Mobile: + 48 503 335 494

Main:    + 48 22 102 20 30

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.arenaadvisory.com

 KRS 0000421071 • NIP 5213631253 • REGON 146123519

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 50 000 zł