Szanowni Państwo,

 

Krajowa Izba Gospodarcza w ramach kampanii #SolidarnizBiznesem organizuje webinary kierowane do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Zapraszamy do udziału w najnowszym szkoleniu dla MŚP – tym razem na temat kredytu na innowacje technologiczne
Firmy mogą uzyskać nawet do 70% dofinansowania w ramach POIR 2014-2020. Działanie 3.2: Wsparcie wdrożeń wyników prac B+R, Poddziałanie 3.2.2: Kredyt na innowacje technologiczne. Jakie warunki należy spełnić, aby je otrzymać? 

Webinar odbędzie się
23 czerwca w godz. 12.00-13.30 
Udział jest bezpłatny 

Jak możesz zmaksymalizować swoje szanse na uzyskanie dofinansowania? Podczas szkolenia dowiesz się m.in.:

  • na jakich warunkach jest udzielany kredyt,
  • na jakie wymagania należy zwrócić szczególną uwagę,
  • jakie są kluczowe kryteria oceny i co należy wiedzieć, przygotowując wniosek.

Będzie też możliwość zadania dodatkowych pytań. 

Alokacja na konkurs wynosi 350 mln zł. Beneficjentami mogą być podmioty spełniające kryteria mikro, małego lub średniego przedsiębiorcy. 
Firma może sfinansować takie wydatki jak np. zakup nieruchomości, zakup lub wytworzenie środków trwałych, zakup robót i materiałów budowlanych, zakup wartości niematerialnych i prawnych. Dodatkowe możliwości to m.in.: pokrycie wydatków ponoszonych np. na ekspertyzy, czy kosztów związanych z uzyskaniem i obroną patentów. 

 

Zapisy przyjmuje do 22.06. do godziny 12:00:
Karolina Makijewska
Biuro Polityki Gospodarczej i Spraw Członkowskich
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Webinar jest realizowany w ramach kampanii #SolidarnizBiznesem Krajowej Izby Gospodarczej we współpracy z jednym z partnerów kampanii – firmą Stratego.

Krajowa Izba Gospodarcza, ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa, www.kig.pl
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy
XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS: 0000121136, REGON: 006210187, NIP: 526 000 17 08