Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej udostępnia informację opracowaną przez Kancelarię MSDS Legal Szczotka Szczygieł Sp. k
 Niniejszym informujemy, że od dnia dzisiejszego 28.05.2020 r., Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej uruchomił kolejne nabory wniosków dotyczących form wsparcia realizowanych w ramach „Tarczy Antykryzysowej 2020":

  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla mikroprzedsiębiorców, małych i średnich przedsiębiorców - art. 15zzb tarczy,
  • Dofinansowanie części kosztów wynagrodzeń pracowników dla organizacji pozarządowych - art. 15zze tarczy.

 

Przypominamy, że wnioski można złożyć tylko w ciągu najbliższych 14 dni, tj. do dnia 10.06.2020 r.

 

Wnioski należy składać do Urzędu poprzez udostępniony formularz elektroniczny na platformie praca.gov.pl lub w formie papierowej – wypełniony wniosek można wrzucić do przygotowanej w holu Urzędu skrzynki w dniach pn- pt w godzinach od 8:00 do 15:00 (ul. Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała) lub za pomocą operatora pocztowego.

 

Do wniosków składanych w formie papierowej należy załączyć aktualny wydruk z CEIDG lub KRS potwierdzającego formę prawną Wnioskodawcy. 

 

UWAGA | W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z obecną sytuacją, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.