Z uwagi na fakt, że weszła w życie ustawa z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 -tzw. tarcza antykryzysowa 2.0. chcielibyśmy przedstawić Państwu  jakie  nowe rozwiązania zostały wprowadzone dla przedsiębiorców. Wstępnie znamy już także rozwiązania tarczy finansowej proponowane przez rząd.

 

Tych z Państwa, którym nie udało się wziąć udziału we wczorajszym webinarze, zachęcamy do skorzystania z najbliższego bezpłatnego webcastu Grupy REWIT "Tarcza antykryzysowa 2.0 i tarcza finansowa - kolejne rozwiązania dla przedsiębiorców". Grupa REWIT już dla nas poprowadziła spotkanie na temat „Jak poradzić sobie z koronawirusem – zarządzanie finansowe w kryzysie".

 

Spotkanie poprowadzą:

  • Piotr Witek – biegły rewident, prezes grupy REWIT, ekspert w dziedzinie finansów.
  • Monika Kanczkowska - doradca podatkowy nr 12843. Posiada długoletnie doświadczenie, jako pracownik służb skarbowych. Od 2015 roku jako doradca podatkowy udziela porad, opinii i wyjaśnień z zakresu obowiązków podatkowych. Posiada praktyczną wiedzę w zakresie reprezentowania klientów w postępowaniach przed organami podatkowymi we wszystkich instancjach oraz przed Sądami Administracyjnym.

 

Rejestracja: by dokonać rejestracji, kliknij poniższy link lub skopiuj go i wklej do swojej przeglądarki:

http://rewit.clickmeeting.com/tarcza-antykryzysowa-2-0-i-tarcza-finansowa-kolejne-rozwiazania-dla-przedsiebiorcow-/register

Termin webcastu: 30 kwietnia 2020 roku (czwartek), godzina 10.00

 

Serdecznie zapraszamy!