W najbliższy piątek, 24 kwietnia br., o godzinie 13.00, odbędzie się webinar z ekspertem Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na temat wsparcia przedsiębiorców w ramach tzw. tarczy antykryzysowej. Webinar obejmie tematykę zwolnienia ze składek, odroczenia terminu płatności składek, ulgi w opłacaniu składek bez opłaty prolongacyjnej (część II).

 

Aby wziąć udział w szkoleniu online wystarczy się internetowo zapisać. Link do  zapisu:  https://app.evenea.pl/event/zus-tarcza/

 

Webinar jest bezpłatny. Potrwa około godziny i będzie składał się z dwóch części. Najpierw ekspert ZUS zaprezentuje informacje na temat wsparcia przedsiębiorców w ramach przepisów tzw. tarczy antykryzysowej, potem nastąpi sesja pytań i odpowiedzi.

 

Informacje na temat szkolenia można znaleźć na facebooku Inkubatora Przedsiębiorczości w Rybniku. Liczba miejsc ograniczona.

Organizatorem przedsięwzięcia jest rybnicki oddział ZUS oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych w Rybniku, Inkubator Przedsiębiorczości w Rybniku i w Raciborzu.

 

Z upoważnienia Pana Marcina Tomeckiego Zastępcy Dyrektora ds. dochodów Oddziału ZUS w Bielsku-Białej.

 

Z wyrazami szacunku,

 

Anna Bednarska

Dyrektor Biura Izby

 

Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej,

ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała

tel.: (33) 822-90-49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.cci.pl