Szanowni Państwo,

W załączeniu przesyłamy informację poglądową opracowaną przez Zespół Kancelarii MSDS LEGAL, dotyczącą Tarczy Finansowej Polskiego Funduszu Rozwoju. Program obecnie znajduje się na etapie notyfikacji Komisji Europejskiej. Terminy składania wniosków oraz szczegółowe zasady programu będą podane po uzyskaniu zgody Komisji Europejskiej na realizację programu. Ważne jednak, że w programie skierowanym do Dużych Firm możliwe jest już złożenie wniosku wstępnego.

Tarcza Finansowa POLSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU

W kolejnych wiadomościach przedstawiać będziemy Państwu dalsze formy pomocowe, związane z oferowaniem szeroko pojętych instrumentów finansowych.

Niniejsze opracowanie – w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1231) – stanowi utwór, którego twórcą jest MSDS LEGAL SZCZOTKA SZCZYGIEŁ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. W związku z powyższym, twórcy opracowania przysługuje ochrona przewidziana w szczególności w przepisach wskazanej powyżej ustawy oraz w przepisach kodeksu cywilnego. Korzystanie z opracowania (w tym jego rozpowszechnianie) może odbywać się wyłącznie ze wskazaniem twórcy (wraz z wykorzystanym w opracowaniu znakiem towarowym twórcy (tzw. logo)) oraz źródła utworu. 

 

 

UWAGA | W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z obecną sytuacją, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.