Szanowni Państwo,

w załączeniu przesyłamy:

  1. tabelaryczne opracowanie dotyczące instrumentów wsparcia na podstawie tarczy antykryzysowej 1.0 i 2.0;
  2. ustawę z dnia 16 kwietnia 2020 r. o szczególnych instrumentach wsparcia w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-21 (Dz.U. z 2020 r., Poz. 695) – tarcza 2.0.

Kolorem zielonym zaznaczono nowe instrumenty lub zmiany wynikające z tarczy 2.0.

Niniejsze opracowanie – w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2019 r. poz. 1231) – stanowi utwór, którego twórcą jest MSDS LEGAL SZCZOTKA SZCZYGIEŁ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. W związku z powyższym, twórcy opracowania przysługuje ochrona przewidziana w szczególności w przepisach wskazanej powyżej ustawy oraz w przepisach kodeksu cywilnego. Korzystanie z opracowania (w tym jego rozpowszechnianie) może odbywać się wyłącznie ze wskazaniem twórcy (wraz z wykorzystanym w opracowaniu znakiem towarowym twórcy (tzw. logo)) oraz źródła utworu. 

UWAGA | W przypadku jakichkolwiek wątpliwości lub pytań związanych z obecną sytuacją, prosimy o kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.